AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

WatchGuard Produkty

Společnost WatchGuard je tradiční výrobce UTM bezpečnostních řešení pro ochranu podnikové infrastruktury na úrovni internetového brány. Portfolio výrobce zahrnuje následující řešení:

WatchGuard XTM

UTM zařízení umožňuje definovat, vynucovat i auditovat úroveň zabezpečení proti internetovým hrozbám. Zahrnuje zabezpečení pomocí firewallu, anti-malware a intrusion prevention systému, umožňuje realizovat zabezpečené VPN připojení pro pobočky a vynucovat politiky a pravidla používaní firemních zdrojů pomocí Application Control, webové filteringu, anti-spamu a systémů založených na hodnocení dle reputace. Centrální správa zařízení poskytuje i dokonalý přehled nad celkovou bezpečností IT infrastruktury.

WatchGuard XCS

Nabízí hloubkovou kontrolu pro emailovou a webovou komunikaci včetně funkce Data Loss Prevention (DLP). Součástí řešení je také funkce šifrování e-mailové komunikace a URL filtering pro blokování stránek s nevhodným nebo potenciálně nebezpečným obsahem.

WatchGuard SSL

Řešení poskytuje klientský i bezklientský přístup k vnitropodnikovým zdrojům jako je e-mail, file share či CRM prostřednictvím zabezpečeného SSL připojení. Na straně koncových zařízení umožňuje ověřit úroveň zabezpečení ještě před navázáním bezpečného připojení (aktuálnost antivirového software, nastavení firewallu a řadu dalších nastavení).

Řešení podle
Vašich představ

Produkty
pro bezpečný
svět

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace k dodávaným produktům neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist