AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

Vzdálený dohled a zajištění kontinuálního provozu Služby

Vzdálený dohled se od komplexního oursourcingu liší tím, že se naši technici starají jen o definovaný a jim svěřený speciální úsek vašeho IT systému. Obvykle se jedná o jeho zabezpečení.

Správa lokálních a rozsáhlých sítí představuje stále v mnoha firmách značný problém. V mnoha případech firmě chybí kvalifikovaní odborníci a servery vyžadují kontinuální dohled a péči. Naši odborníci mají v této oblasti mnohaleté zkušenosti a hlubokou praxi. Denně několikrát kontrolují bezchybný chod Vašich severů a/nebo aplikací a zajišťují včasné aktualizace systému. V oblasti bezpečnosti okamžitě reagují na nové bezpečnostní hrozby a incidenty. Postarají se o nastavení politik a bezproblémový chod pro uživatele.

Jedním z takových příkladů je vzdálený dohled nad antivirovou či antispamovou ochranou, kde zajistí nastavení a průběžný monitoring nastavených pravidel a bezpečnostních logů na firewallu a dalších zařízení v síti. Takové řešení správy Vaší IT infrastruktury je finančně efektivní a Vy můžete s pocitem bezpečí pracovat na svém hlavním firemním zaměření..

Auriga Systems - Služby

IT bez překážek známe bezpečnou cestu

V případě zájmu o další informace k poskytovaným službám neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist