AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

TrustPort Produkty

Společnost TrustPort je významný výrobce softwarových řešení pro bezpečnou komunikaci a spolehlivé zabezpečení dat. TrustPort řešení vyniká v mnoha oblastech bezpečnosti, včetně antivirové technologie, antispamových metod a šifrovací technologie. Výhodou řešení TrustPort je možnost používat více antivirových motorů současně, což výrazně zvyšuje bezpečnost chráněných počítačů. Řešení je možno centrálně spravovat a podle potřeby také škálovat od domácích uživatelů až po velké korporace. TrustPort produktové portfolio zahrnuje:

Endpoint Security

Kompletní ochrana koncových zařízení a dat proti škodlivému softwaru, jejich kompromitaci a online hrozbám. Centrálně instalované a spravované řešení odhalí viry a spyware na všech koncových zařízeních včetně Smart Phone zařízení a zastaví pokusy hackerů vniknout do počítače. Zajišťuje nejen neustálou kontrolu otvíraných souborů, ale skenuje rovněž soubory přicházející elektronickou poštou, stahované z webu nebo přenášené na USB přenosných zařízeních.

Gateway Security

Poskytuje vysokou úroveň zabezpečení elektronické pošty a HTTP provozu před viry, spamem a ostatním malware již na úrovni internetové brány. Škodlivý kód se tak odstraňuje centrálně na vstupní bráně do internetu, čímž eliminuje riziko nákazy na úrovni koncových zařízeních v síti. Řešení lze rozšířit i o kontrolu webového provozu (Web Filtering) pro filtrování webových stránek z hlediska nevhodného nebo potenciálně nebezpečného obsahu.

TrustPort eSign PRO

Jednoduchá aplikace pro elektronické podepisování a šifrování datových souborů včetně možnosti připojit časové razítko. Tento software umožňuje i šifrování, podepisování a časové razítkování PDF souborů bez nutnosti použít komerční verzi originálního software pro editaci PDF.

TrustPort Tools

Desktop aplikace pro zabezpečení citlivých dokumentů před jejich kompromitací. Skládá se z modulů pro online i offline šifrování dat, bezpečnou skartaci dat na disku a také z modulu Portunes, který umožňuje bezpečně ukládat citlivá data uživatele do cloudu (PIN, hesla, …). Data jsou synchronizována mezi počítačem a mobilními zařízeními, takže k nim má uživatel kdykoli a odkudkoli přístup.

Mobile Security

TrustPort poskytuje řadu aplikací pro zabezpečení dat na mobilních zařízeních typu SmartPhone. Kromě antivirového řešení pro mobilní zařízení se jedná o aplikace pro ochranu citlivých přístupových informací (PIN, hesla, …), aplikace pro ochranu zařízení proti jeho krádeži (AntiTheft), blokování vybraných telefonních čísel, SMS, surfování na internetu a jiných nastavení včetně šifrování dat (obrázků).

Řešení podle
Vašich představ

Produkty
pro bezpečný
svět

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace k dodávaným produktům neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist