AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

TrendMicro Produkty

Společnost TrendMicro patří mezi přední poskytovatele řešení v oblasti zabezpečení dat nejen před viry, spamem, ale i ostatními sítovými hrozbami.

Endpoint Security

Chrání koncová zařízení (PC, servery, notebooky a mobilní zařízení) před známými i neznámými bezpečnostními hrozbami jako jsou viry, spyware a jiné bezpečnostní hrozby.

Mobile Device Management

Řešení pro centrální správu a sjednocení bezpečnostních politik na mobilních zařízeních typu připojovaných do sítě a to v souladu s konceptem Bring Your Own Device (BYOD).

Šifrování a Data Loss Prevention

Kompletní řešení pro ochranu informací před jejich kompromitací nebo únikem metodou šifrování a DLP. Zahrnuje šifrování e-mailů, celého disku, vybraných souborů, složek i vyměnitelných zařízení.

Messaging Security

Poskytuje vysokou úroveň zabezpečení komunikačních prostředků jako je elektronická pošta a instant messaging před viry, spamem a ostatním malware, jakož i únikem citlivých informací či odesílání nepovoleného obsahu. V portfoliu společnosti se rovněž nachází produkt pro zabezpečení elektronické pošty šifrováním.

Web Security

Poskytuje komplexní ochranu webového provozu před nebezpečným malware a blokuje přístup uživatelů na stránky s nevhodným nebo potenciálně nebezpečným obsahem.

Central Management

Pokrývá centrální správu TrendMicro produktů a kromě toho také řeší obnovu již infikovaných systémů a včasnou notifikaci o nově se šířících hrozbách ještě před vydáním příslušných aktualizací.

Řešení podle
Vašich představ

Produkty
pro bezpečný
svět

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace k dodávaným produktům neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist