AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

Sophos Produkty

Sophos je tradiční poskytovatel uceleného řešení pro oblast zabezpečení dat. Jeho portfolio nabízí ochranu před známým i neznámým malware, různými útočníky, nežádoucími aplikacemi, spamem, …

Podniková řešení navíc nabízí kontrolu nad daty, firemní sítí a prostředky pro kontrolu dodržování vnitropodnikových bezpečnostních politik.

Antimalware řešení

Poskytuje komplexní ochranu před známými i neznámými vzorky virů, spamu, spyware a dalším škodlivým kódem. Zahrnuje i kompletní řešení pro Patch Assessment a to vše řízené pod jednou centrální správou pro plné nasazení uvnitř podnikového prostředí.

Firewall & Unified Threat Management (UTM)

Ucelené řešení pro plnohodnotné zabezpečení centrálně řízených podnikových sítí na jejich perimetru včetně zabezpečení menších dislokovaných pracovišť.

Šifrování a Data Loss Prevention

Kompletní řešení pro ochranu informací před jejich kompromitací nebo únikem metodou šifrování a DLP. Zahrnuje šifrování celého disku, vybraných souborů a složek, tak i vyměnitelných zařízení.

Mobile Device Management

Pokročilé řešení pro správu a vynucení jednotné bezpečnostní politiky u známých i neznámých mobilních zařízení připojovaných do vnitřní sítě a to v souladu s konceptem Bring Your Own Device (BYOD).

Řešení podle
Vašich představ

Produkty
pro bezpečný
svět

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace k dodávaným produktům neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist