AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

Software as a Service

Koncept Software as a Service (SaaS) je odpovědí na měnící se IT potřeby firem, které musí pružně reagovat na změny v oblasti kapacit, lokálního působení nebo sezónních výkyvů. Další cílovou skupinou klientů pro SaaS pak jsou především menší a střední firmy, které tak řeší své nedostatečné personální a technické kapacity pro provoz a podporu IT systémů z vlastních zdrojů. SaaS představuje vzdálený hosting aplikací a systémů u výrobce nebo poskytovatele těchto služeb, kdy klient si může aktivovat vhodnou kombinaci služeb na předem stanovené časové období. Využíváním SaaS řešení mohou firmy redukovat přímé náklady na nákup softwaru, hardware a jeho údržbu. V případě antivirových řešení se především jedná o vzdálený hosting systému centrální správy a reportovacích funkcionalit.

Ve standardním portfoliu společnosti Auriga Systems najdete řešení od společností F-Secure, GFI, McAfee, Symantec a další.

Auriga Systems - Řešení

Vaše potřeby: naše řešení

V případě zájmu o další informace k poskytovaným řešením neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist