Dohlédneme na vaše kyberzabezpečení

Zkušenost a profesionalita

Máme zkušený tým specialistů připravených permanentně kontrolovat svěřené kyberzabezpečení. Jsme zkušení specialisté a profesionálové v oboru a procházíme pravidelnými certifikacemi a školeními.

U nás jste jedineční

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a pečlivě se seznamujeme s jeho prostředím kyberzabezpečení. Jsme připraveni nalézt ideální řešení kyberbezpečnostního dohledu pro každého. S radostí spolupracujeme a ke spolupráci motivujeme i ostatní na straně klienta.

Eliminujeme hrozby a snižujeme rizika

Nepřetržitě sledujeme významné kyberbezpečnostní události a rizika a aktivně na ně reagujeme. Pomůžeme vám se rychle zorientovat i v situaci, kdy čelíte kyberbezpečnostní hrozbě a pomůžeme vám adekvátně reagovat. Stejně tak pomůžeme rozlišit případné falešné alarmy.

Dostupnost a rychlá odezva

Pro naše klienty jsme k dispozici prakticky stále a tak připraveni poskytnout očekávanou podporu v každé nenadálé situaci. Naší rychlou reakcí přispíváme k zajištění vysoké odolnosti podporovaného systému kyberzabezpečení.

Služby kyberbezpečnostního dohledu Auriga SERVIS

Auriga SERVIS Active

Auriga SERVIS Active

Aktivní reakce na hlášené významné bezpečnostní události a detekovaná rizika zasílaná z kyberbezpečnostního nástroje na straně klienta.

Auriga SERVIS Premium

Auriga SERVIS Premium

Proaktivní monitoring významných bezpečnostních událostí a incidentů, pravidelná kontrola a údržba implementovaného systému kyberzabezepčení.

Auriga SERVIS Premium EDR

Auriga SERVIS Premium EDR

Rozšiřuje služby Auriga SERVIS Premium o monitoring kyberbezpečnostních událostí a incidentů detekovaných nástrojem typu EDR.
Auriga Kredit

Auriga Kredit

Poskytujeme služby našich specialistů prostřednictvím předplaceného kreditu volných hodin určených na servisní podporu a konzultace.
V této oblasti s námi spolupracují například:

         

Naše služby, to jsou naši lidé

Jsme hrdí na to, že disponujeme kvalitním týmem našich specialistů s dlouholetými zkušenostmi v oboru kyberbezpečnosti a soustředěním na výsledek v nejlepším zájmu klienta. Pro naše klienty chceme být partnery při řešení jejich kyberbezpečnostních projektů a služeb. Pomáháme našim klientům zajistit kyberbezpečnost a soustředit se na řešení klíčových rizik a priorit v oblasti kyberzabezpečení.Jak s námi začít spolupracovat?

Kontaktujte nás
1. Kontaktujte nás pro nezávaznou konzultaci
Kontaktní informace získáte zde.
Schuzka
2. Naplánujeme osobní či virtuální schůzku.
Spolupráce
3. Dohodneme rozsah spolupráce.