AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

Ochrana webového provozu

Nekontrolovaný přístup uživatelů k internetu a to především v podnikovém prostředí s sebou také nese nemalé riziko spojené s šířením nechtěného malware, únikem citlivých informací, zneužíváním podnikových zdrojů pro soukromé účely a v neposlední řadě rovněž nadměrné trávení času zaměstnanců na stránkách s nevhodným nebo nechtěným obsahem a s tím i související pokles jejich produktivity práce.

Kontrola a filtrace webového provozu je tak nezbytnou součástí bezpečnostní infrastruktury každého podniku. Filtraci webového provozu lze provádět jak z hlediska nechtěného malware, tak i se zaměřením na využívání webu a webových aplikací. Inspekci webového provozu lze řešit na úrovni protokolů HTTP / HTTPS / FTP a často také v kombinaci s filtrací SMTP provozu. Dostupná řešení jsou k dispozici v podobě SW aplikace a HW nebo virtualizované appliance.

Ve standardním portfoliu společnosti Auriga Systems najdete řešení od společností Barracuda, F-Secure, GFI, Kernun, McAfee, Symantec, TrustPort, WatchGuard a další.

Auriga Systems - Řešení

Vaše potřeby: naše řešení

V případě zájmu o další informace k poskytovaným řešením neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist