AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

O firmě

Profil společnosti

Společnost Auriga Systems s.r.o. přináší nový přístup k řešení ICT potřeb svých klientů. Současně provádí i profesionální poradenství podnikům na jejich cestě za zvýšením konkurenceschopnosti a efektivity.

Tým konzultantů společnosti Auriga Systems čerpá ze svých dlouholetých zkušeností, profesionálního přístupu a znalosti trhu. Využívá nejmodernějších technologií a systémů řízení. Se schopností naslouchat, analyzovat a vstřícně reagovat na potřeby svých klientů, představuje společnost Auriga Systems spolehlivého partnera ve světě informačních technologií a při řešení významných projektů.

Společnost si klade za cíl dosáhnout trvalého partnerství s klienty a získání maximální důvěry ve své profesionálně poskytované služby.

Auriga Systems - O firmě

ICT Solutions

Auriga Systems je poskytovatel služeb a řešení z oboru informačních a komunikačních technologií. Orientuje se na oblast informační bezpečnosti. Tým konzultantů společnosti Auriga Systems dokáže na míru pro každého svého klienta navrhnout efektivní a bezpečné ICT řešení, poskytnout celou řadu outsourcingových služeb a optimalizovat jeho investice a provozní výdaje do oblasti ICT.

S námi má IT smysl Optimální řešení pro Vaše podnikání

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist