AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

McAfee Produkty

McAfee je největší společnost na světě zaměřená na bezpečnostní technologie – je to společnost, která vytrvale řeší nejnáročnější bezpečnostní výzvy, aby mohla nabídnout řešení, která umožnují zákazníkům a firmám bránit se známým i nově vznikajícím hrozbám.

Portfolio McAfee lze shrnout následovně:

Network Defense

Bezpečnost na síťové úrovni zajišťovaná prostřednictvím aplikačních firewallů, robustních IPS sond, Network Access Control systémů a sond analyzujících chování sítě a uživatelů.

Web & Email Security

Zabezpečení webového a poštovního provozu proti malwaru, nevyžádané poště, útokům na integritu webu atp. Eliminace rizik spojených s Webem 2.0, sociálními sítěmi, phishingem,…

Data Protection

Ochrana dat šifrováním na úrovni celých disků, jednotlivých soborů a složek i pomocí šifrovaných USB disků, kontrola pohybu důvěrných informací v rámci organizace a prevence úmyslných i neúmyslných úniků citlivých informací.

Endpoint Security

Komplexní portfolio zabezpečení pro pracovní stanice a servery napříč platformami včetně podpory virtuálního prostředí. McAfee nabízí sofistikované balíčky i samostatné produkty šité na míru všem typům organizací.

McAfee & Intel - DeepSAFE

Nové nástroje vytvořené spoluprací společností McAfee a Intel, integrující hardware mezi aktivní bezpečnostní prvky. Bezkonkurenční řešení nabízející doposud nevídané možnosti.

Risk & Compliance

Řízení rizik, vyhledávání a management nápravy zranitelností, kontrola integrity systémů a dat, management shody se standardy,…

Mobile Security

Centrální řízení bezpečnosti chytrých mobilních zařízen, kterým je třeba věnovat stejnou pozornost jako klasickým mobilním zařízením, jako jsou notebooky.

Security-as-a-Service (SaaS)

Dokonalé zabezpečení koncových zařízení i sítě bez nutnosti budování vlastní infrastruktury - pomocí McAfee hostovaných služeb (Cloud Computing).

ID management a řízení identity

Kontrola cloudových identit a bezpečné přihlašovací metody odpovídající standardům.

Bezpečnost pro Virtualizaci

Nejkompletnější škálovatelné bezpečnostní řešení zahrnující ochranu pro fyzické i virtuální servery a desktopy VDI.

SIEM ŘEŠENÍ

Log a Event management řešení společnosti Nitrosecurity, která se na podzim roku 2011 stává členem skupiny McAfee. Gartner Magic Kvadrant leader v oblasti SIEM pro rok 2011.

McAfee pro domácnosti

Oceňované komplexní zabezpečení počítače pro domácí uživatele a kanceláře, díky kterému můžete objevovat svět online a bez omezení.

 

Řešení podle
Vašich představ

Produkty
pro bezpečný
svět

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace k dodávaným produktům neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist