AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

Kernun Produkty

Producentem bezpečnostních appliance Kernun je společnost Trusted Network Solutions, a. s., která patří mezi přední české IT společnosti s více než desetiletými zkušenostmi v oblasti bezpečnosti počítačových sítí. Vlajkovou lodí jsou produkty Kernun Firewall+, Kernun UTM a webový filtr Kernun Clear Web. Všechny tři produkty jsou primárně cíleny do prostředí českého internetu. Zohledňují jeho lokální aspekty, bezpečností rizika i hrozby a umí na ně flexibilně reagovat. Zaměření na oblast, ve které jsou produkty reálně používány je naprostým unikem všech appliancí Kernun, které TNS vyvíjí. Žádný jiný výrobce bezpečnostních řešení nezohledňuje ve svých produktech lokální odlišnosti a specifika.

Kernun Firewall+

Český Firewall nové generace. Díky řešení lokálních hrozeb a orientaci na uživatele je mnohem efektivnější než zahraniční řešení. Kernun Firewall+ je odlišný svou orientací na české prostředí a znalostí lokálně používaných aplikací. Je zřejmé, že rizikové chování uživatelů nelze změnit, proto firewall s těmito riziky počítá, aby byla zaručena vaše maximální bezpečnost.

Kernun UTM

Vše v jednom, kde nic nechybí. Kernun UTM integruje veškeré bezpečnostní prvky do jednoho řešení pro komplexní zabezpečení síťové infrastruktury. Samozřejmostí je nejen firewall, antivirová ochrana, ochrana mailové komunikace, antispam, antispyware, ochrana DNS, ale také autentizace uživatelů či šifrovaný VPN přístup.

Kernun Clear Web

Webový filtr pro český Internet. Zkušenosti zákazníků dokazují, že požadovanou rychlost a kvalitu filtrování dokáže zabezpečit pouze řešení speciálně navržené pro oblast svého nasazení. Výrobce se soustředí především na účinnost a přesnost databáze, nikoli pouze na její velikost. Zaměřuje se na stránky, které uživatelé skutečně navštěvují.

 

Řešení podle
Vašich představ

Produkty
pro bezpečný
svět

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace k dodávaným produktům neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist