AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

Kaspersky Produkty

Společnost Auriga Systems je dodavatelem produktů společnosti Kaspersky Lab.

Kaspersky Lab je mezinárodní společností, která se zabývá kybernetickou bezpečností a funguje již od roku 1997. Své rozsáhlé odborné znalosti kybernetických hrozeb využívá Kaspersky Lab při vytváření bezpečnostních řešení a služeb k ochraně podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě. Portfolio společnosti zahrnuje špičkové zabezpečení koncových bodů a specializovaná bezpečnostní řešení a služby sloužící k ochraně proti sofistikovaným a neustále se vyvíjejícím digitálním hrozbám. Technologie Kaspersky Lab chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů a 270 tisíc korporátních klientů. Více se dozvíte na www.kaspersky.cz.

Endpoint Security

Chrání koncová zařízení jako jsou PC, servery, notebooky a mobilní zařízení před známými i neznámými bezpečnostními hrozbami jako jsou viry, spyware a jiné bezpečnostní hrozby.

Další technologie pro ochranu koncového bodu jsou:
Plně automatizovaná správa aplikací s dynamickým seznamem povolených položek
a režimem implicitního zákazu výrazně minimalizují riziko vystavení útokům nultého dne.

Správa zařízení vybavená kompletní sadou funkcí vám umožní chránit systémy a data pomocí kontroly přístupu jednotlivých zařízení k vaší síti.

Šifrování dat s vysokým stupněm integrace zásad zabezpečení, které lze sladit s prvky pro správu aplikací a zařízení, chrání vaše data v případě ztráty nebo odcizení zařízení.

Virtualization Security

Kaspersky Security for Virtualization zajišťuje jedno řešení zabezpečení jak pro virtuální servery, tak pro prostředí VDI. Vzhledem k tomu, že podporuje většinu nejčastěji využívaných platforem, například VMware vSphere, Citrix XenServer, Microsoft Hyper-V a KVM – je řešení Kaspersky Security for Virtualization ideální pro heterogenní prostředí. Řešení využívá dva různé přístupy ke specializovanému zabezpečení virtualizace – a vy můžete využívat obou variant současně v různých částech své infrastruktury.

Mobile Security

Řešení společnosti Kaspersky Lab pomáhají zachovat bezpečí zařízení se systémy Android, iOS a Windows Phone a zajistit jejich správu.** Vícevrstvá ochrana – včetně cloudové technologie a sítě Kaspersky Security Network – zajišťuje obranu smartphonů a tabletů proti nejnovějším kybernetickým hrozbám, například trojským koním, phishingovým útokům a mnoha dalším. Řešení Kaspersky Mobile Security vám rovněž pomůže uplatnit zásady a nastavení zabezpečení téměř ve všech typech zařízení, například se systémem Android, iOS, Blackberry nebo Windows Phone. Dále, pokud dojde ke ztrátě nebo odcizení mobilního zařízení, funkce proti krádeži vám pomohou znemožnit přístup k firemním datům. Vzdáleně ovládané funkce vám umožní zablokovat přístup k datům a aplikacím, smazat data a zařízení lokalizovat.

** Některé funkce nejsou dostupné ve všech mobilních platformách.

Anti-APT

Řešení ochrany proti pokročilým perzistentním hrozbám, Kaspersky Lab Anti-APT, kombinuje bezpečnostní zpravodajství s osvědčeným inovativním přístupem pro pokročilou detekci hrozeb. Architektura zabezpečení, která zahrnuje hodnocení zabezpečení a časté aktualizace v kombinaci s hlášeními globálního zpravodajství o hrozbách, poskytuje komplexní ochranu na nejvyšší dostupné úrovni. Chrání tak před celým spektrem hrozeb včetně prevence, detekce a nápravy škod.

DDoS Protection

Sledování, analyzování, interpretace a potírání hrozeb zabezpečení IT je ohromně náročné. Firmy ve všech sektorech se potýkají s nedostatkem opravdu aktuálních, relevantních dat, která jsou nutná k vypořádání se s riziky souvisejícími s hrozbami zabezpečení IT. Díky svým znalostem, zkušenostem a důkladnému zpravodajství v každém ohledu zabezpečení se společnost Kaspersky Lab stala důvěryhodným partnerem elitních státních i jiných institucí po celém světě, kde se významně podílí i na detekci a prevenci útoků DDoS.

Security Intelligence Services

Kaspersky Lab nabíuí zprostředkování znalostí o hrozbách, odborné služby a školení v oblasti zabezpečení – vše na špičkové světové úrovni.

Security for Data Centers

Řešení Security for Data Centers jsou navržena k ochraně klíčových technologií datových center, ovšem bez negativního vlivu na výkon. Zabezpečuje většinu nejběžnějších hypervizorů včetně VMware, Microsoft, Citrix a KVM. Současně přispívá k dosažení vysokých poměrů konsolidace. Kromě speciálního zabezpečení pro virtuální prostředí poskytuje také řešení ochrany pro úložiště připojená k síti (Network Attached Storage neboli NAS) a podnikové souborové servery.

Fraud Prevention

Řešení Kaspersky Fraud Prevention aktivně chrání před nejzákladnějšími příčinami podvodů zaměřených na digitální bankovnictví. Toto řešení zabezpečuje digitální transakce, aniž by jakkoli omezovalo uživatele.

Industrial CyberSecurity

Řešení Kaspersky Industrial CyberSecurity je specificky navrženo pro ochranu komplexních průmyslových prostředí, která obsahují různorodé soukromé systémy. Jedná se o vysoce flexibilní řešení zabezpečení, které lze přizpůsobit jedinečným potřebám jednotlivých instalací. Po dokončení plného auditu vaší systémové infrastruktury vám pracovníci z oblasti profesionálních služeb navrhnou optimální konfiguraci technologie a služeb zabezpečení.

 

Řešení podle
Vašich představ

Produkty
pro bezpečný
svět

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace k dodávaným produktům neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na adrese obchod@aurigasystems.cz

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist