AURIGA SYSTEMS

DATA SECURITY, CORPORATE FINANCE, ICT SOLUTIONS, BUSINESS RECOVERY, OUTSOURCING, THREAT ANALYSIS

IT Security Meeting 2016 Blog

IT Security Meeting 2016 ve znamení novinek z portfolia ESET, Kaspersky a Intel Security (McAfee).

  • Pozvánku s programem na akci Kaspersky a Intel Security (McAfee) naleznete v přiloženém dokumentu  zde.
  • Pozvánku s programem na akci ESET naleznete v přiloženém dokumentu zde.

Společnost Auriga Systems s.r.o., poskytovatel profesionálních služeb a řešení v oblasti IT a zabezpečení dat, pořádá dne 26. 4. 2016 v Praze a 28. 4. 2016 v Brně tradiční setkání odborníků v oblasti IT Security. Program akce je věnován aktuálním hrozbám a novinkám v bezpečnostním portfoliu firem Kaspersky  a Intel Security (McAfee).

Další akce pak proběhne ve dnech 8. 6. 2016 v Brně a 9. 6. 2016 v Praze a představí novinky v bezpečnostním portfoliu společnosti ESET.

Představíme novinky v enterprise řešení Kaspersky včetně živé ukázky centrální správy Kaspersky Security Center.  Další prezentace budou zaměřeny na ochranu proti ransomware pomocí technologie Intel Security (McAfee) a na technologii McAfee SIEM pro sběr a vyhodnocování systémových a bezpečnostních logů a jeho využití v podnikovém prostředí. Součástí prezentace bude i případová studie nasazení McAfee SIEM u jednoho z našich zákazníků.

Na akci věnované bezpečnostnímu software ESET představíme novou verzi ESET centrální správy, produkty pro šifrování, bezpečnou OTP autentizaci a zálohování dat. Neméně zajímavá bude i prezentace cloudové služby pro skenování zranitelností systémů dostupných z internetu.

Účast na akci je po registraci na adrese obchod@aurigasystems.cz a následném potvrzení registrace bezplatná. Při registraci prosím uveďte název firmy a své kontaktní údaje. Registraci prosím zašlete nejpozději do 8. 4. 2016.

Bližší informace je možné získat také na čísle 725 107 515 nebo 725 107 513.

Tato akce probíhá za exkluzivní mediální podpory časopisů Computerworld a SecurityWorld.

 

Partnerské weby: firemnifinance.cz TOPlist